Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa

Oferta wynajmu pełnowymiarowego stadionu wraz z namiotem imprezowym i/lub samego namiotu i/lub samego stadionu.

2019-01-12 08:34:12

OFERTA


Niniejsza oferta powstała w ramach inicjatywy w obszarze ekonomii społecznej pn. „Ekonomizacja Klubu IVA poprzez utworzenie oferty w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego”, realizowanej na mocy umowy zawartej przez Ludowy Klub Sportowy IVA Iwkowa z Operatorem Programu Grantowego Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych z Krakowa w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferujemy wynajem pełnowymiarowego stadionu wraz z namiotem imprezowym
i/lub samego namiotu i/lub samego stadionu.STADION. Obiekt wyposażony jest w system nawadniania boiska. Wzmacnia on nie tylko konkurencyjność stadionu, ale przede wszystkim stwarza lepsze warunki do jego korzystania, a także wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

NAMIOT. Ustawiony na terenie boiska podczas imprez może stanowić zaplecze na garderobę, sprzęt itp. Konstrukcja namiotu oparta jest na solidnych, ocynkowanych rurach o średnicy fi38, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas jego montażu i użytkowania. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne (opady deszczu, promieniowanie UV, temperatura w zakresie -40 do +60°C) poszycie PCV oraz systemy uszczelniające i odprowadzające wodę zapewniają odpowiedni komfort korzystania. Za wygodę używania odpowiada brama typu kurtyna mocowana na specjalnych gumkach z kulką, dzięki czemu montaż i demontaż jest łatwy i bezproblemowy. Boczne ściany namiotu wyposażone są w ozdobne okna które nadają konstrukcji elegancki wygląd. Wymiary: 4mx6mx2m; grubość rur: fi38; gramatura poszycia: 530g/m2; kurtyna 430g/m2 (tworzywo PVC).

Wynajem stadionu z systemem nawadniania oraz namiotem imprezowym oferujemy w cenie 2000 zł/imprezę. Istnieje także możliwość wypożyczenia samego namiotu. Koszt takiej usługi to 250 zł/dobę. W cenę wliczony jest transport i montaż.

Podane ceny są orientacyjnymi cenami netto.
Wysokość kaucji i ceny usług zależne są od wielkości zamówienia oraz sezonu.

Autor: Mida Agnieszka