STOWARZYSZENIE 'WOJAKOWA'

Wizyta w gabinecie rehabilitacji WOJSREHA - z "Fundacją PZU po lekcjach"

2018-05-15 08:05:32

W ramach projektu edukacyjnego „Fundacji PZU po lekcjach”: „Jak przygoda to tylko z wiedzą, bo szkoła po lekcjach uczy, bawi, wychowuje i rozwija” uczestnicy zajęć taneczno-ruchowych „Stawiam na aktywność!” mieli okazję wziąć udział w wyjeździe do gabinetu rehabilitacji WOJSREHA w Iwkowej.

20 uczniów wraz z prowadzącymi zajęcia, Panią Bożeną Pławecką oraz Panią Aleksandrą Pytel, spotkało się z fachowcami z dziedziny rehabilitacji i dbałości o zdrowie – Panem Rafałem Wojsławem i Panem Januszem Wojsławem. Uczniowie wraz z opiekunami oprowadzeni zostali po gabinecie, dowiedzieli się, w jaki sposób działają urządzenia, jakimi posługują się rehabilitanci oraz uzyskali wiele cennych wskazówek na temat ćwiczeń sprzyjających powrotowi do zdrowia. Bardzo miłym akcentem były symboliczne niespodzianki przygotowane przez Prelegentów, które otrzymał każdy uczestnik wyjazdu.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panom Rehabilitantom za zaproszenie, poświęcony czas, miłą atmosferę oraz wiele ciekawych informacji, które pomogą poszerzyć wiedzę uczniów w zakresie dbania o własne zdrowie.

Autor: Czyżycka - Duda Iwona